Du er nå logget inn!

Min side login

www.lmfnorge.no

Om du er betalende medlem og har registrert din e-postadresse hos LMF kan du logge deg inn i innloggingsbildet under.

Ønsker du å registere eller endre din e-post, kan du klikke her.

Ved første gang innlogging eller ved glemt passord trykk på knappen passord.


Meny Min side

Lokalforeninger

Nedenfor  finner du alle lokallagene til LMF:
 

 

LMF Aust-Agder

LMF Buskerud

Leder:
Erik Deinboll
buskerud@lmfnorge.no
Telefon: 930 40 208
Ungdomsleder:
Martine Teigen

Telefon: 957 87 059
Foreldrerepresentant:
Jorunn S. Hagen Hansen

Telefon: 922 59 952

LMF Hedmark

Leder:
Johny Ferbu
hedmark@lmfnorge.no
Telefon: 932 05 747
Foreldrerepresentant:
Lise Kari Korsgård
hedmark.foreldre@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Hordaland

Leder:
Henrik Daniel Skaalvik
hordaland@lmfnorge.no
Telefon: 941 81 772

LMF Møre og Romsdal

Ungdomsleder:
Elisabeth Kringstad
moreogromsdal.ung@lmfnorge.no
Telefon:
Kontaktperson:
Linda Rokstad Knudsen
moreogromsdal@lmfnorge.no
Telefon: 932 13 568

LMF Nordland

Leder:
Ingrid Moen Børli
nordland@lmfnorge.no
Telefon: 918 25 743

LMF Oppland

Leder:
Toril S. Pålshaugen
oppland@lmfnorge.no
Telefon: 416 58 462
Ungdomsleder:
Thomas Haugom
oppland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 415 08 389

LMF Oslo og Akershus

Leder:
Hanne Riise
osloogakershus@lmfnorge.no
Telefon: 92232494
Kontaktperson:
Hanne Riise
osloogakershus@lmfnorge.no
Telefon: 92232494

LMF Rogaland

Leder:
Anne Karin Sørdal
rogaland@lmfnorge.no
Telefon: 404 61 002
Ungdomsleder:
Siren Rong Helberg
rogaland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 40620338

LMF Sogn og Fjordane

Ungdomsleder:
Linn Bente Grimsmo
sognogfjordane.ung@lmfnorge.no
Telefon:
Kontaktperson:
Hanne Kise
orgsekr@lmfnorge.no
Telefon: 995 74 739

LMF Telemark

Leder:
Karita Esse
telemark@lmfnorge.no
Telefon: 936 84 255
Ungdomsleder:
Ingrid Stubseid Gaaserud
telemark.ung@lmfnorge.no
Telefon: 450 61 604

LMF Troms

Leder:
John Magne Kvanli (Sør-Troms)
troms@lmfnorge.no
Telefon: 909 98 687
Ungdomsleder:
Hege Jystad
hegejystad@yahoo.no
Telefon: 918 11 576
Foreldrerepresentant:
Trude Rutledal Aas (hele fylket)

Telefon: 416 62 588
Kontaktperson:
Yngve Berntsen (Nord-Troms)

Telefon: 905 41 180
Kontaktperson:
Ingelin Mari Åmo (Midt-Troms)
ingelinaamo@gmail.com
Telefon: 40638376

LMF Trøndelag

Leder:
Siri Kvarme
trondelag@lmfnorge.no
Telefon: 938 94 912
Ungdomsleder:
Aliina Hämäläinen
trondelag.ung@lmfnorge.no
Telefon: 95 05 10 47
Foreldrerepresentant:
Wenche Mikalsen
wenchem74@hotmail.com
Telefon: 456 78 420

LMF Vest-Agder

LMF Vestfold

Leder:
Irene Sanden
vestfold@lmfnorge.no
Telefon: 920 98758

LMF Østfold

Kontaktperson:
Janne Haugum
ostfold@lmfnorge.no
Telefon:

Arkiv Nyheter

Arkiv Blogg