Du er nå logget inn!

Min side login

www.lmfnorge.no

Om du er betalende medlem og har registrert din e-postadresse hos LMF kan du logge deg inn i innloggingsbildet under.

Ønsker du å registere eller endre din e-post, kan du klikke her.

Ved første gang innlogging eller ved glemt passord trykk på knappen passord.


Meny Min side

Lokalforeninger

Nedenfor  finner du alle lokallagene til LMF:
 

 

LMF Oslo og Omegn

Leder:
Fungerende leder Ragnhild Arentz
regionost@lmfnorge.no
Telefon:
Kontaktperson:
Ragnhild Arentz
regionost@lmfnorge.no
Telefon: 95175462

LMF Vest Viken

Leder:
Martine Teigen
vestviken@lmfnorge.no
Telefon: 95787059
Ungdomsleder:
Andreas De Lange
vestviken@lmfnorge.no
Telefon: 94169943
Foreldrerepresentant:
Jorunn S. Hagen Hansen

Telefon: 922 59 952
Kontaktperson:
Erik Deinboll
vestviken@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Oppland

Leder:
Toril S. Pålshaugen
oppland@lmfnorge.no
Telefon: 416 58 462
Ungdomsleder:
Thomas Haugom
oppland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 415 08 389

LMF Hedmark

Leder:
Johny Ferbu
hedmark@lmfnorge.no
Telefon: 932 05 747
Foreldrerepresentant:
Mona Elsebutangen
hedmark.foreldre@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Østfold

Leder:
Janne Andersen

Telefon:
Kontaktperson:
Aslaug Lindstad
ostfold@lmfnorge.no
Telefon: 922 00 818

LMF Vestfold og Telemark

Leder:
Bjørn Thore Wallin Marthinsen
vestfoldogtelemark@lmfnorge.no
Telefon: 93405220
Kontaktperson:
Irene Sanden
irene.sanden@lmfnorge.no
Telefon: 92098758

LMF Agder

Leder:
Eva Fredbo
agder@lmfnorge.no
Telefon: 95035702
Kontaktperson:
Eva Fredbo
agder@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Vestland

Kontaktperson:
Marianne Akselsen
vestland@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Rogaland

Leder:
Anne Karin Sørdal
rogaland@lmfnorge.no
Telefon: 404 61 002
Ungdomsleder:
Tommy Eriksson

Telefon: 93214072

LMF Møre og Romsdal

Leder:
Linda Rokstad Knudsen
moreogromsdal@lmfnorge.no
Telefon: 932 13 568
Ungdomsleder:
Elisabeth Kringstad
moreogromsdal.ung@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Trøndelag

Kontaktperson:
Petra Cyvin Storås
trondelag@lmfnorge.no
Telefon: 98017545

LMF Nordland

Leder:
Ingrid Moen Børli
nordland@lmfnorge.no
Telefon: 918 25 743

LMF Troms og Finnmark

Leder:
Elin Gjikaj
troms@lmfnorge.no
Telefon: 47762209
Ungdomsleder:
Hege Jystad
hegejystad@yahoo.no
Telefon: 91811576
Foreldrerepresentant:
Trude Rutledal Aas (hele fylket)

Telefon: 41662588
Kontaktperson:
Grethe Pettersen (Nord-Troms)
grethepet@hotmail.com
Telefon: 90563500
Kontaktperson:
Ingelin Mari Åmo (Midt-Troms)
ingelinaamo@gmail.com
Telefon: 40638376

Arkiv Nyheter

Arkiv Blogg


Sterkere sammen! Vi ønsker å oppfordre alle som leser dette og som ønsker å støtte LMF og vårt arbeid til å melde seg inn i vår forening. Jo flere vi er, jo sterkere stemme får vi!

Her kan du melde deg inn i LMF